start Którędy pojedziemy? Zamów koszulkę Zlota O co chodzi? Zardzewiala Szprychówki

Konkurs na przebranie

Wielki Przejazd Rowerowy to doroczne święto pomorskich rowerzystów. Jazda rowerem to czysta fantazja a w święto rowerzystów jakim jest Wielki Przejazd Rowerowy to fantazja do kwadratu. Czemu przy tej okazji nie zaprezentować się niecodziennie?

Nasz konkurs na najlepsze przebranie roweru i rowerzysty to szansa na wygraną nowego roweru! I to nie jednego! Nasz wieloletni sponsor –sklep Buga Sport funduje DWA ROWERY. Jeden jako główną nagrodę w kategorii dla dorosłych i jeden dla dzieci. Choć nagrody główne są tylko dwie i tylko jeden dorosły lub dorosła i tylko jedno dziecko je otrzymają, warto spróbować – przewidujemy nagrody pocieszenia, a co najważniejsze – występując na scenie i tak zdobędziesz aplauz no i status celebryty w kręgach cyklistów😉. Pamiętaj jedynie, że warunkiem udziału w konkursie jest przebranie zarówno roweru, jak i rowerzysty.

Możesz być także pewien, że Twoi znajomi i rodzina bezcenne zdjęcia ukazujące Twoje prawdziwe oblicze będą oglądać latami ;p Wśród zwycięzców poprzednich edycji konkursu było wiele niezapomnianych postaci takich jak: Truteń Gucio, Czołg T-34, Autobus Przegubowy czy Wielki Por. Dołącz do tego szacownego grona. Po ich występach już wiemy, że nic nie jest w stanie ograniczyć fantazji rowerzystów!Filmy sprzed lat


 

Start Którędy pojedziemy? Koszulki przejazdowe Złota Szprycha O co chodzi? Zardzewiala Szprycha Loteria szprychówkowa